Статті

23.Кві.2021

Фото дітей розміщується на сайті ЖДНЗ№33 з письмового дозволу батьків

Детальніше
23.Кві.2021

До Міжнародного Дня Землі 22 квiтня у Житомирському дошкільному навчальному закладі №33 пройшов тематичний День Землi. Нашi вихованцi разом із дорослими зробили свiй внесок у справу захисту навколишнього середовища: саджали квiти, кущi, доглядали за городом. В цей день лунали вiршi про красу природи, вихователі організували виставки творчих робiт в групах, разом з вихованцями створили плакати … Продовжити читання “ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ”

Детальніше
20.Кві.2021
Детальніше
11.Бер.2021

Якщо дитина відчуває страх, що мають зробити батьки?  Забезпечити затишок і стабільність вдома (дім має нести спокій, впевненість та відчуття захисту, комфорту).  Збільшити час спілкування з дитиною.  Не вживати фрази «я не люблю тебе», «я не буду з тобою дружити», оскільки вони призводять до виникнення тривожності. Деякі страхи зникають, якщо дитина зустрічає … Продовжити читання “Дитячі страхи”

Детальніше
11.Бер.2021

В Житомирському дошкільному навчальному закладі №33 відбувся семінар-практикум для вихователів на тему: «Організація ігор-занять з піском» Метою якого стало підвищення психолого-педагогічної компетентності педагогів по темі використання різних прийомів роботи з піском в умовах дитячого садку. Під час теоретичної частини педагоги ознайомилися з поняттям пісочної терапії, її цілями, завданнями (освітніми, розвиваючими, виховними), з видами ігор на … Продовжити читання “Організація ігор-занять з піском”

Детальніше