Статті

01.Сер.2022

Шановні батьки, підготовка дитини до свята, його очікування – це велика відповідальність, психологічне навантаження. Пропонуємо поради, які допоможуть вам підготувати дитину до свят Зовнішній вигляд дитини Зачіска дитини та макіяж повинні бути безпечними (Обережно! Алергія!). Одяг (костюм) дитини повинен бути зручним, святковим, безпечним (без гострих, колючих прикрас), відповідати розміру. Взуття: чешки або інше взуття, в … Продовжити читання “Як підготувати дитину до свята, щоб отримати від нього радість?”

Детальніше
29.Лип.2022

ВСІМ ВIДОМО, ЩО ЇЖА ДЛЯ ДІТЕЙ ПОВИННА БУТИ ЯКІСНОЮ ТА СВІЖОЮ – ІНАКШЕ ВИНИКАЄ РИЗИК ХАРЧОВОГО ОТРУЄННЯ, КОТРЕ, НА ЖАЛЬ, ТРАПЛЯЄТЬСЯ ДОСИТЬ ЧАСТО. Гострі кишкові інфекції – це група гострих інфекційних захворювань, що характеризуються ураженням шлунково–кишкового тракту з порушенням водно-мінерального обміну, загальною інтоксикацією організму. Чинники передачі збудників ГКІ такі: § неякісно промиті овочі,зелень,фрукти,ягоди; § молочна … Продовжити читання “ПРОФІЛАКТИКА ХАРЧОВИХ ОТРУЄНЬ У ДІТЕЙ”

Детальніше
26.Лип.2022

ЛОГОПЕДИЧНІ ПОРАДИ БАТЬКАМ ДЛЯ РОЗВИТКУ МОВНОГО АПАРАТУ ДИТИНИ ТА РУХЛИВОСТІ ОРГАНІВ АРТИКУЛЯЦІЇ Недоліки звуковимови у дитини можуть виникати внаслідок слабкості м’язів язика, губ або через порушення координації рухів, що проявляється в невмінні виконувати язиком чи губами точні цілеспрямовані рухи. Для того, щоб розвинути рухливість органів артикуляційного апарату, потрібно тренувати й укріпити м’язи щічок та язика, … Продовжити читання “Розвиваємо мовний апарат вдома. Логопедичні поради батькам”

Детальніше
26.Лип.2022

Діти і рух: Як фізична активність розвиває мозок Так склалося еволюційно, що рух нерозривно пов’язаний із самим життям. Патофізіолог, генетик, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені О.Богомольця НАН України Віктор Досенко пояснює: «Команди для м’язів ідуть з мозку. Тобто мозок керує. Але скорочення м’язів і рухи забезпечують формування мозку! І це не … Продовжити читання “Діти і рух: Як фізична активність розвиває мозок”

Детальніше
19.Лип.2022

Інформація для батьків Хаггі Ваггі в Ельфійській гавані – дуже небезпечна тенденція дісталася до наших дітей. Дивна істота з ще дивнішою усмішкою, що підкреслена червоним кольором губ. Навіть кумедно. І його ласкаво звуть Хаґґі Вагґі. Цей усміхнений любитель обіймів – персонаж жахів 16+, який обіймає, щоб убити, а червоний на обличчі навколо його численних зубів … Продовжити читання “Хаггі Ваггі – невинна іграшка чи прихована небезпека”

Детальніше