Статті

25.Лют.2021

Шановні батьки! Інформуємо, що на виконання рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 21.12.2020 р. №1533 та на підставі наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 23.12.2020 р. № 324 щодо встановлення вартості харчування дітей у 2021 році 01.01.2021р. встановлено вартість харчування 1 дитини на день із розрахунку: 1. Для дітей раннього віку – 30,50 … Продовжити читання “Харчування дітей у 2021 році”

Детальніше
15.Лют.2021

1. Дитина має бути готовою до роботи з логопедом , тому що її свідоме бажання виправити звуки має велике значення. 2. При виправленні певного звуку не звертайте увагу на інші спотворені звуки. 3. Матеріал має відпрацьовуватися послідовно, а не вибірково. Пропуски окремих етапів роботи впливають на якість виправлення вад мовлення. 4. Перехід від одного етапу … Продовжити читання “До уваги батьків, діти яких займаються з логопедом!”

Детальніше
12.Лют.2021

Малюк вже чудово справляється з лопаткою, споруджуючи в заметах снігові палаци, захоплено плюхається на лід ковзанки в спробах утримати рівновагу, і впевнено тягнеться до лиж в магазині?Холод абсолютно не заважає активному відпочинку, і щоб зайнятися їм взимку, зовсім необов’язково їхати в Альпи. Діти, які займаються зимовими видами спорту, як правило, мають більш розвинену, міцну статуру … Продовжити читання “Зимові види спорту для дітей – чому навчити дитину взимку?”

Детальніше
05.Лют.2021

Вправа зі стрічками. Робота над вправлянням у виконанні рухів – ритмічності. Осанка. Вправлення в точності та ритмічності виконання рухів, завдання запам’ятовувати послідовність рухів. Слухання музики: Едвард Гріг «Ранок» із симфонічної сюїти «Пер Гюнт». Діти старшого дошкільного віку знайомляться з творчістю Е. Гріга, а саме: п’есами «Ранок», «Похід гномів» із симфонічної сюїти «Пер Гюнт», на музичних … Продовжити читання “Музичні заняття”

Детальніше
05.Лют.2021

Намагаємося будувати свою роботу з фізичного виховання з дітьми так, щоб вони не тільки вправлялися, одержували фізичне навантаження, але й полюбили фізичну культуру і спорт, щоб у них виникла потреба виконувати фізичні вправи. Збуджуючи інтерес у малят до фізичного вдосконалення, прагну до гармонійного розвитку форми тіла, правильної постави, до природної манери триматися й рухатися.

Детальніше