Медицина

29.Лип.2022

ВСІМ ВIДОМО, ЩО ЇЖА ДЛЯ ДІТЕЙ ПОВИННА БУТИ ЯКІСНОЮ ТА СВІЖОЮ – ІНАКШЕ ВИНИКАЄ РИЗИК ХАРЧОВОГО ОТРУЄННЯ, КОТРЕ, НА ЖАЛЬ, ТРАПЛЯЄТЬСЯ ДОСИТЬ ЧАСТО. Гострі кишкові інфекції – це група гострих інфекційних захворювань, що характеризуються ураженням шлунково–кишкового тракту з порушенням водно-мінерального обміну, загальною інтоксикацією організму. Чинники передачі збудників ГКІ такі: § неякісно промиті овочі,зелень,фрукти,ягоди; § молочна … Продовжити читання “ПРОФІЛАКТИКА ХАРЧОВИХ ОТРУЄНЬ У ДІТЕЙ”

Детальніше
09.Бер.2022

В умовах воєнного стану вміст аптечки напряму пов’язаний із необхідністю надання першої домедичної допомоги. Для цього в аптечці обов’язково мають бути: 🔹рукавички, антисептик для рук, джгут, перекись водню, йод або йодопохідні препарати, хлорогексидин, спирт, лейкопластир, бинти, вата; 🔹 препрати для знеболення – “Німід”, “Ібупрофен”, “Парацетамол”, термометр та розчин аміаку. Решту препаратів можна підбирати індивідуально – … Продовжити читання “Що має бути в домашній аптечці?”

Детальніше
24.Січ.2022

Меню домашнього харчування має бути збалансованим та містити достатню кількістю білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин, вітамінів, що сповна забезпечують енергетичні витрати дитячого організму.Подбайте про те, щоб посуд, з якого їсть дитина, завжди був чисто вимитим, їжа свіжою, щойно приготованою.Якщо дитина харчується у дитячому садку, відкоригуйте режим харчування вдома, урахувавши поживну цінність їжі, що подається у … Продовжити читання “РЕЖИМ ХАРЧУВАННЯ ДИТИНИ ВДОМА”

Детальніше
08.Лис.2021

Ротавірус – друга назва цієї хвороби «кишковий грип». Інкубаційний період —- довжиною до 5 діб, не має ніяких виражених симптомів та ознак. Гострий період — вірус починає свою «темну справу». Протягом 3-8 діб, хвороба буде виснажувати свого нового власника нападами блювоти, переймоподібними болями в животі, загальним нездужанням і слабкістю. Відбувається підвищення температури, аж до 39°С … Продовжити читання “Ротавірусна інфекція у дітей”

Детальніше
26.Жов.2021
Детальніше