Дистанційна платформа

23.Кві.2021

Фото дітей розміщується на сайті ЖДНЗ№33 з письмового дозволу батьків

Детальніше
12.Лют.2021

Малюк вже чудово справляється з лопаткою, споруджуючи в заметах снігові палаци, захоплено плюхається на лід ковзанки в спробах утримати рівновагу, і впевнено тягнеться до лиж в магазині?Холод абсолютно не заважає активному відпочинку, і щоб зайнятися їм взимку, зовсім необов’язково їхати в Альпи. Діти, які займаються зимовими видами спорту, як правило, мають більш розвинену, міцну статуру … Продовжити читання “Зимові види спорту для дітей – чому навчити дитину взимку?”

Детальніше
25.Січ.2021

Щоб дитина розвивалась у нормі, батькам необхідно дотримуватись простих порад: – З раннього віку активно спілкуйтесь з дитиною. При цьому мовлення дорослого має бути емоційно забарвленим, чітким, правильним, зрозумілим, тому що дорослі є взірцем для дитини, і діти швидко починають наслідувати специфічні риси мовлення домашніх! – З дитинства грайте з дитиною в сюжетні ігри, а … Продовжити читання “Щоб дитина розвивалась у нормі”

Детальніше
09.Жов.2020

У нинішній «електронний» час нас усюди оточують розумні пристрої на кшталт телефонів, смартфонів і планшетів. І часом їх використовують там, де, здавалося б, їх використовувати не можна. Взяти, наприклад, виховання дітей. Якщо раніше головними помічниками батьків були книги та іграшки, то тепер їх замінили розумні машини, що поєднують в собі і книги, і мультики, й … Продовжити читання “Казка на ніч: чому дітям гаджети не можуть замінити книги”

Детальніше
05.Жов.2020

Причин, за якими дитина не хоче йти в дитячий сад, може бути безліч. Найістотніша причина – природне небажання дитини відриватися від домашньої обстановки і звичного оточення. Малюк, не вміючи мислити у часовій перспективі, сприймає кожну розлуку з мамою і рідними як необоротну втрату. Це буде тривати до тих пір, поки він не засвоїть новий для … Продовжити читання “Чому дитина не хоче ходити в дитячий садок”

Детальніше