Інструктор з фізичної культури

27.Жов.2021

Одним із головних завдань сучасного дошкільного закладу є виховання здорової дитини, охорона її життя та здоров’я. З метою формування навичок здорового способу життя в нашому садочку був проведений День здоров’я. Малята ознайомилися з цінністю вітамінів, дізналися про те, в чому містяться вітаміни, як їх вживати. Ранок розпочався з ігор середньої рухливості, ранкової гімнастики. Упродовж дня … Продовжити читання “День здоров’я”

Детальніше
15.Лип.2021

У різні пори року у вихідні дні або ввечері після роботи батьки виходять на прогулянку разом із дітьми. Отже, як зробити відпочинок активним та цікавим? По-перше, визначте маршрут вашої подорожі й заздалегідь повідомте дитину. По-друге, одягніть зручний одяг, який відповідав би погодним умовам та сезону і в якому дитина могла б вільно рухатися. По-третє, організуйте … Продовжити читання “Активний відпочинок разом із батьками”

Детальніше
12.Лют.2021

Малюк вже чудово справляється з лопаткою, споруджуючи в заметах снігові палаци, захоплено плюхається на лід ковзанки в спробах утримати рівновагу, і впевнено тягнеться до лиж в магазині?Холод абсолютно не заважає активному відпочинку, і щоб зайнятися їм взимку, зовсім необов’язково їхати в Альпи. Діти, які займаються зимовими видами спорту, як правило, мають більш розвинену, міцну статуру … Продовжити читання “Зимові види спорту для дітей – чому навчити дитину взимку?”

Детальніше
05.Лют.2021

Намагаємося будувати свою роботу з фізичного виховання з дітьми так, щоб вони не тільки вправлялися, одержували фізичне навантаження, але й полюбили фізичну культуру і спорт, щоб у них виникла потреба виконувати фізичні вправи. Збуджуючи інтерес у малят до фізичного вдосконалення, прагну до гармонійного розвитку форми тіла, правильної постави, до природної манери триматися й рухатися.

Детальніше
28.Січ.2021

У фізичному вихованні дошкільнят передбачений весь необхідний комплекс основних засобів фізичного виховання. До них відноситься перш за все фізичні вправи, гігієнічні та природні фактори, раціональне харчування, особиста гігієна, правильний режим. Форми фізичного виховання дітей дошкільного віку досить різноманітні. Це заняття фізичними вправами, рухливі ігри, ранкова гімнастика, спортивні розваги, прогулянки. Крім того, і на музичних заняттях … Продовжити читання “Фізичне виховання дошкільнят”

Детальніше