Інструктор з фізичної культури

12.Лют.2021

Малюк вже чудово справляється з лопаткою, споруджуючи в заметах снігові палаци, захоплено плюхається на лід ковзанки в спробах утримати рівновагу, і впевнено тягнеться до лиж в магазині?Холод абсолютно не заважає активному відпочинку, і щоб зайнятися їм взимку, зовсім необов’язково їхати в Альпи. Діти, які займаються зимовими видами спорту, як правило, мають більш розвинену, міцну статуру … Продовжити читання “Зимові види спорту для дітей – чому навчити дитину взимку?”

Детальніше
05.Лют.2021

Намагаємося будувати свою роботу з фізичного виховання з дітьми так, щоб вони не тільки вправлялися, одержували фізичне навантаження, але й полюбили фізичну культуру і спорт, щоб у них виникла потреба виконувати фізичні вправи. Збуджуючи інтерес у малят до фізичного вдосконалення, прагну до гармонійного розвитку форми тіла, правильної постави, до природної манери триматися й рухатися.

Детальніше
28.Січ.2021

У фізичному вихованні дошкільнят передбачений весь необхідний комплекс основних засобів фізичного виховання. До них відноситься перш за все фізичні вправи, гігієнічні та природні фактори, раціональне харчування, особиста гігієна, правильний режим. Форми фізичного виховання дітей дошкільного віку досить різноманітні. Це заняття фізичними вправами, рухливі ігри, ранкова гімнастика, спортивні розваги, прогулянки. Крім того, і на музичних заняттях … Продовжити читання “Фізичне виховання дошкільнят”

Детальніше
01.Жов.2020

Силачі у нас малюки Бо тренуємося залюбки!

Детальніше
23.Лип.2020

Літо – найулюбленіша пора усіх дітлахів, чудова пора для ігор на свіжому повітрі, оздоровлення, нових вражень, цікавих спостережень, веселощів та розваг.  Наші наймолодші дошкільнята з дитячою допливістю спостерігають за природним довкіллям, літніми змінами в природі, охоче конструюють, грають у спортивні та сюжетні ігри. Тривале перебування на свіжому повітрі за будь-якої погоди, ігри з водою, спілкування … Продовжити читання “Літо, літечко прийшло, дітям радість принесло!”

Детальніше