Логопед

15.Лют.2021

1. Дитина має бути готовою до роботи з логопедом , тому що її свідоме бажання виправити звуки має велике значення. 2. При виправленні певного звуку не звертайте увагу на інші спотворені звуки. 3. Матеріал має відпрацьовуватися послідовно, а не вибірково. Пропуски окремих етапів роботи впливають на якість виправлення вад мовлення. 4. Перехід від одного етапу … Продовжити читання “До уваги батьків, діти яких займаються з логопедом!”

Детальніше
01.Лют.2021

Документи для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини: 1. Заява щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини; 2. Згода батьків (одного з батьків) або законних представників на обробку персональних даних; 3. Згоду батьків (одного з батьків) або законних представників на обробку персональних даних їх неповнолітньої дитини; 4. Паспорт одного з батьків; 5. Копія свідоцтва про … Продовжити читання “Комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини”

Детальніше
25.Січ.2021

До 6 років в дитини має бути сформована мовна готовність до навчання в школі: • малюк повинен уміти правильно і чітко вимовляти слова і всі звуки рідної мови, говорити досить гучно, в помірному темпі; • малюк повинен володіти звуковим аналізом слова, тобто не лише відрізняти звуки один від одного, але і чітко визначати їх послідовність, … Продовжити читання “Мовна готовність до навчання в школі”

Детальніше
25.Січ.2021

Щоб дитина розвивалась у нормі, батькам необхідно дотримуватись простих порад: – З раннього віку активно спілкуйтесь з дитиною. При цьому мовлення дорослого має бути емоційно забарвленим, чітким, правильним, зрозумілим, тому що дорослі є взірцем для дитини, і діти швидко починають наслідувати специфічні риси мовлення домашніх! – З дитинства грайте з дитиною в сюжетні ігри, а … Продовжити читання “Щоб дитина розвивалась у нормі”

Детальніше
25.Вер.2020
Детальніше