Логопед

18.Лют.2022
Детальніше
03.Лис.2021

Логопедична скринька  Дитина не говорить. До кого звернутись?     Якщо дитині вже 1,5–2 роки, а мова не йде, то необхідно проконсультуватися з фахівцями: лором, неврологом, логопедом.     Лор перевірить слух і може призначити такі дослідження, як отоскопія, аудіометрія.     Невролог, перш, ніж поставити діагноз, призначить такі дослідження: ЕЕГ – знайома всім електроенцефалографія. … Продовжити читання “Поради для батьків”

Детальніше
03.Лис.2021

Логопедична скринька 5 помилок при введенні поставленого звука в мовлення дитини     Звук є. Можна розслабитися. Постановка звуку – це тільки початок роботи. Основна робота – це автоматизація звуку (введення його в мовлення дитини). Звук вже поставлений. Обійдемося без артикуляційної гімнастики. Виконувати гімнастику артикуляції потрібно до переможного кінця, а краще довше. Звук вже поставлений. Не … Продовжити читання “Поради батькам”

Детальніше
25.Жов.2021

Поради логопеда: 1. Починайте з себе Навіть, якщо Ви мовчазні від природи – все одно говоріть з малюком. Дитина краще розуміє звернене до неї мовлення, якщо воно пояснює, що відбувається з нею і навколо неї. Тому супроводжуйте свої дії словами. 2. Зустріч поглядів Озвучуйте будь-яку ситуацію – але тільки якщо Ви бачите, що дитина чує … Продовжити читання “Батькам, діти яких не поспішають говорити…”

Детальніше
15.Лип.2021

Роль мови не можна недооцінювати. Вона дозволяє людині висловлювати свої думки, спілкуватися з іншими людьми. Мова – це основа взаємодії в соціумі. Порушення мови заважають дитині висловлювати свої думки і підтримувати розмову, вони можуть привести до появи комплексів і вплинути на успішність в школі. При виявленні у дитини порушення звуків, потрібно відразу ж звернутися до … Продовжити читання “Поради логоЛогопедичні вправи для дітей в домашніх умовах”

Детальніше