Музичний керівник

10.Бер.2021

Святкування 8 березня у дитячому садочку — це завжди дзвінкий сміх, щирі усмішки та радість. Готуватися до свята в садочку починають заздалегідь. Дітки вчать пісні, вірші-привітання, готують вистави та роблять весняні листівки своїми руками, щоб привітати матусь і бабусь зі святом 8 березня. Та жодне свято в дитячому садочку не проходить без святкових ранків. Вихователі, … Продовжити читання “«Весна прийшла – в садочок свято принесла»”

Детальніше
05.Лют.2021

Вправа зі стрічками. Робота над вправлянням у виконанні рухів – ритмічності. Осанка. Вправлення в точності та ритмічності виконання рухів, завдання запам’ятовувати послідовність рухів. Слухання музики: Едвард Гріг «Ранок» із симфонічної сюїти «Пер Гюнт». Діти старшого дошкільного віку знайомляться з творчістю Е. Гріга, а саме: п’есами «Ранок», «Похід гномів» із симфонічної сюїти «Пер Гюнт», на музичних … Продовжити читання “Музичні заняття”

Детальніше
13.Січ.2021

В садочку пройшли новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями співали пісеньки, грали в ігри. Лунав веселий дитячий сміх, музика та привітання з Новим роком. Радісний святковий настрій не покидав присутніх упродовж усього свята. Адже дітки так готувалися до свят.

Детальніше
22.Гру.2020
Детальніше
22.Сер.2020

Завдання музичного виховання: – підтримувати у дітей бажання слухати музику, емоційно нам неї відгукуватися, розповідати про неї; – формувати досвід музичних вражень; – розвивати музичні здібності; – розвивати мислення і творчу уяву; – спонукати дітей самостійно визначати настрій, характер музичного твору, засоби музичної виразності; – вдосконалювати вміння слухати музику, розрізняти її інтонації, мелодію, змістове наповнення; – … Продовжити читання “Завдання музичного виховання”

Детальніше