Музичний керівник

01.Сер.2022

Шановні батьки, підготовка дитини до свята, його очікування – це велика відповідальність, психологічне навантаження. Пропонуємо поради, які допоможуть вам підготувати дитину до свят Зовнішній вигляд дитини Зачіска дитини та макіяж повинні бути безпечними (Обережно! Алергія!). Одяг (костюм) дитини повинен бути зручним, святковим, безпечним (без гострих, колючих прикрас), відповідати розміру. Взуття: чешки або інше взуття, в … Продовжити читання “Як підготувати дитину до свята, щоб отримати від нього радість?”

Детальніше
14.Лип.2022

Основне значення музично-дидактичних ігор – формувати у дітей музичні здібності в доступній ігровій формі, допомогти їм розібратись в співвідношенні звуків за висотою, розвивати в них чуття ритму, тембровий і динамічний слух, прагнення до самостійних дій із застосуванням знань, отриманих на музичних заняттях. Представлені зразки музично- дидактичних ігор для дітей 3-4 років.

Детальніше
14.Лип.2022

Скільки теплих і ласкавих слів знаходить матуся, заспокоюючи свою дитинку. Скільки любові і ніжності у колискових піснях!! Малюк, ще не вміючи розмовляти, не розуміючи жодного слова, почувши колискову одразу заспокоюється, затихає, засипає! Саме колискові пісні вважаються першими в житті вашого малюка, вони сприймаються з магічною силою, тому що співає їх найрідніша в світі людина – … Продовжити читання “Консультація для батьків “Співайте дітям перед сном””

Детальніше
27.Жов.2021

Журливо музика заграла, І закружляло в вальсі листя. В садочок осінь завітала яскрава, сонячна, барвиста! Осінь запросила малят на гостину до лісового кафе, закружляла з дітками у осінньому хороводі з листочками. Наші вихованці порадували Осінь гарними поетичними віршами, пісеньками, веселими таночками та гучним оркестром. А дівчатка зовсім не злякалися дощика і розпочали свій таночок з … Продовжити читання “Свято Осені”

Детальніше
11.Чер.2021

Основне значення музично-дидактичних ігор – формувати у дітей музичні здібності в доступній ігровій формі, допомогти їм розібратись в співвідношенні звуків за висотою, розвивати в них чуття ритму, тембровий і динамічний слух, прагнення до самостійних дій із застосуванням знань, отриманих на музичних заняттях. Представлені зразки музично- дидактичних ігор для дітей 5-6 років.

Детальніше