Практичний психолог

07.Чер.2022

Практичні рекомендації для батьків: «Як допомогти дитині після травматичної події» У дитинстві багато хто з нас переживає різні травматичні події. На дитину впливають і події, в яких вона не брала безпосередньої участі. Так, наприклад, перегляд телевізійного репортажу з місця терористичного акту також може чинити на нього тяжке, гнітюче враження та викликати посттравматичні симптоми. Діти можуть … Продовжити читання “Як допомогти дитині після травматичної події”

Детальніше
10.Гру.2021

Ключовим моментом у вихованні дітей багато батьків вважають привчання дитини наводити лад у своїй кімнаті. Безумовно, це важлива і практично необхідна навичка. Починається все зі збирання іграшок у ранньому віці. Але не всі діти охоче виконують цей обов’язок. Як привчити своє дитя до порядку? Для цього існують 2 важливі правила: Правило №1 Не думайте, що … Продовжити читання “Як привчити дітей до прибирання: 2 важливих правила”

Детальніше
03.Лис.2021

    Діти справді різні: одні слухняні, інші капризні; одні розвиваються швидко, все «схоплюють», засвоюють на «льоту», інші відстають у розвитку; одні товариські, інші, навпаки, замкнуті. Навіть в одній сім’ї, де кілька дітей, сестри і брати начебто й зовні схожі, і живуть в однакових умовах, і виховуються однаково, а можуть бути зовсім різними.     … Продовжити читання “Консультація для батьків «Всі діти різні»”

Детальніше
28.Вер.2021

Коли дитина постійно вимагає більшого Надмірна примхливість і вимогливість свідчать про емоційні проблеми дитини      Перед батьками час від часу виникає дилема: потурати бажанням дитини чи позначити рамки дозволеного. У деяких дітей є досить довгий список речей, які вони хочуть мати, і, якщо батьки не виконують усі їхні бажання, вони відчувають незадоволеність. Батьки можуть намагатися … Продовжити читання “Коли дитина постійно вимагає більшого”

Детальніше
15.Лип.2021

Шановні батьки! Пам’ятайте, що літні канікули для дітей – це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Найважливіше у дитячому (як і в дорослому) відпочинку – зміна виду діяльності. Діти мають багато рухатись, бажано неподалік водойми та на свіжому повітрі. Багатий на вітаміни раціон та сонечко у помірних … Продовжити читання “Літній відпочинок з користю: поради психолога”

Детальніше