Практичний психолог

29.Січ.2021
Детальніше
28.Січ.2021

Малюк б’ється… Це дуже час та скарга батьків. Важливо те, що саме від реакції мами чи тата на таку поведінку дитини залежить, чи буде малюк продовжувати битися чи ні. Ці рекомендації допоможуть правильно відреагувати на прояви агресії у вашого малюка. Для початку варто уточнити: • якщо дитина спостерігає вдома за бійками батьків, якщо її б’ють … Продовжити читання “Якщо дитина б’ється”

Детальніше
15.Лис.2020

      У розпал пандемії COVID-19 батьки часто ставлять питання, як період ізоляції та невизначеності вплине на їхніх дітей. На щастя, існує багато способів, як дорослі можуть полегшити емоційний удар такого непростого досвіду на дітей. У періоди невизначеності та змін наші діти найбільше потребують від батьків відчувати себе безпечно та захищено. Встановіть графік     Послідовність та … Продовжити читання “Як піклуватися про психічне здоров’я своїх дітей під час пандемії COVID-19”

Детальніше
22.Вер.2020

Адаптація до дитячого садка: як не наробити помилок. 7 «можна» і 5 «не можна» для батьків Ваш малюк вперше піде в садок … Чи буде адаптація до дитячого садка легкою і швидкою? Як підготувати дитину до нового етапу в житті і як підготуватися самому? Про це та про багато іншого далі … Малюк іде в … Продовжити читання “Адаптація до дитячого садка”

Детальніше
26.Сер.2020

     Дитина повинна пристосуватись до нових умов, тобто адаптуватись. Термін «адаптація» означає пристосування і, щоб уникнути стресових ситуацій в період адаптації дитини до дитячого садочку, необхідно правильно підійти до цієї проблеми. Спільна задача вихователів і батьків – допомогти дитині по можливості безболісно ввійти в життя дитячого садочка. Для цього батькам потрібно:    По-перше, пояснити … Продовжити читання “Консультація для батьків: “Адаптація дітей до дитячого садочка””

Детальніше