Соціальний педагог

05.Січ.2021

Поширення незрозумілої інформації про смертельний вірус може викликати в дитини почуття небезпеки та спантеличення, пише Huffpost. Видання пропонує добірку порад, які допоможуть спокійно поговорити з дитиною про коронавірус. 1. Тримайте під контролем власні емоції Перш ніж говорити з дитиною про небезпечне захворювання, переконайтеся, що контролюєте власну тривогу та страх. Адже діти часто віддзеркалюють емоції батьків. … Продовжити читання “Як говорити з дитною про коронавірус”

Детальніше
16.Гру.2020

В Житомирському дошкільному навчальному закладі №33 відзначали «День Доброти», приурочений до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями 3 грудня. В закладі функціонує єдина в місті група дітей із зниженим слухом. Працівниками та батьками вихованців садочка була підготовлена та проведена благодійна акція «Подаруй дитині часту свого серця». Малята радо зустріли Олену Ткаченко – представницю супермаркету дитячих … Продовжити читання “Дякуємо новим друзям!!!”

Детальніше
14.Гру.2020

«День Доброти» відзначали в Житомирському дошкільному навчальному закладі №33, приурочений до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями 3 грудня. В закладі функціонує єдина в місті група дітей із зниженим слухом. Арміністрацією, працівниками та батьками вихованців садочка була підготовлена та проведена благодійна акція «Подаруй дитині часту свого серця». Хоча, зараз ми живемо в умовах карантину і … Продовжити читання ““Подаруй дитині частку свого серця””

Детальніше
04.Гру.2020

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. В Житомирському дошкільному навчальному закладі №33 функціонує єдина в місті група для дітей із зниженим слухом. В цей день до малят завітали наші друзі та постійні меценати – Лемешик Сергій Борисович та Семенець Володимир Петрович, яким не байдужі: повноцінний розвиток дошкільнят, достатня наповненість групового середовища фізкультурним … Продовжити читання ““День Доброти!””

Детальніше
09.Жов.2020

У нинішній «електронний» час нас усюди оточують розумні пристрої на кшталт телефонів, смартфонів і планшетів. І часом їх використовують там, де, здавалося б, їх використовувати не можна. Взяти, наприклад, виховання дітей. Якщо раніше головними помічниками батьків були книги та іграшки, то тепер їх замінили розумні машини, що поєднують в собі і книги, і мультики, й … Продовжити читання “Казка на ніч: чому дітям гаджети не можуть замінити книги”

Детальніше