День захисту дітей

03.Чер.2022
День захисту дітей

1 червня 2022 року в Житомирському дошкільному навчальному закладі №33 пройшло свято «Веселковий світ дитинства» присвячене Дню захисту дітей.
Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля. День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Саме 1 червня, дошкільний заклад радо зустрів малят після довготривалого очікування. Проводилася кропітка робота по підготовці “підземного садочка” завідувачем Світланою Володимирівною Денисенко і усім колективом ЖДНЗ№33.
Педагоги підготували святкову розвагу для дітей дошкільного віку присвячену Міжнародному дню захисту дітей.
Щороку, в перший день літа, ми відзначаємо це прекрасне свято радості та надії. Саме з цієї нагоди, вже традиційно педагогічний колектив привітав вихованців з цим чудовим святом.
Вихователі провели з дітьми бесіди, влаштували цікаві конкурси, та на завершення свята дітей чекав цікавий квест-подорож у пошуках скарбів до “підземного садочка” зі справжнім Клоуном і Піратом, де мали змогу у ігровій формі познайомитися з безпечним укриттям закладу. Діти отримали корисні подарунки, невичерпне задоволення, та купу позитивних емоцій.
Вітаємо всіх дітей нашого дошкільного закладу, а також всіх дітей на Землі з цим чудовим святом. Бажаємо мирного неба над головою, турботи, любові від рідних та близьких людей.

Галерея зображень