Корисно знати

07.Чер.2022

Практичні рекомендації для батьків: «Як допомогти дитині після травматичної події» У дитинстві багато хто з нас переживає різні травматичні події. На дитину впливають і події, в яких вона не брала безпосередньої участі. Так, наприклад, перегляд телевізійного репортажу з місця терористичного акту також може чинити на нього тяжке, гнітюче враження та викликати посттравматичні симптоми. Діти можуть … Продовжити читання “Як допомогти дитині після травматичної події”

Детальніше
07.Чер.2022

Щоб захистити себе та свою дитину за кордоном, важливо знати про можливу небезпеку та дотримуватися простих правил ⬇️ ☎️ Якщо ви або ваша дитина в небезпеці – телефонуйте місцевим екстреним службам та звертайтеся до посольства України в країні призначення. Лінія екстреної допомоги в ЄС – 112. Рекомендації розроблено за участі експертів МВС України.

Детальніше
25.Тра.2022
Детальніше
09.Бер.2022

В умовах воєнного стану вміст аптечки напряму пов’язаний із необхідністю надання першої домедичної допомоги. Для цього в аптечці обов’язково мають бути: 🔹рукавички, антисептик для рук, джгут, перекись водню, йод або йодопохідні препарати, хлорогексидин, спирт, лейкопластир, бинти, вата; 🔹 препрати для знеболення – “Німід”, “Ібупрофен”, “Парацетамол”, термометр та розчин аміаку. Решту препаратів можна підбирати індивідуально – … Продовжити читання “Що має бути в домашній аптечці?”

Детальніше
09.Бер.2022

Любі наші батьки, ми знаємо, що в жахливих умовах війни, коли всі внутрішні ресурси спрямовані на захист дому і сім’ї, дуже важко знайти час на турботу про себе. Але подбати про безпеку рідних і дітей ви зможете тільки у стані емоційної рівноваги ⚖️. Тож ваше першочергове завдання зараз — забезпечити власну стабільність 👇. ◾️ Витримуйте … Продовжити читання “Як зберегти власний ресурс в умовах війни”

Детальніше