Методична сторінка

25.Лют.2021

З 22 по 26 лютого до 150-річчя з дня народження Лесі Українки в Житомирському дошкільному навчальному закладі №33 проводиться тематичний тиждень «До тебе, наша Лесю, серце лине». В ході якого заплановано та проведено заходи: • Тематичні заняття: – «Леся – славна донька України» (старша, логопедична групи). – «Лесин віночок» (за літературними творами в усіх вікових … Продовжити читання “До 150-річчя з дня народження Лесі Українки”

Детальніше
27.Січ.2021

КОНТЕНТ-ПЛАТФОРМА, ПОРАДИ ПСИХОЛОГІВ, ЧАТБОТ – МОН ТА ЮНІСЕФ В УКРАЇНІ ЗАПУСКАЮТЬ КАМПАНІЮ НУМО ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ДОШКІЛЬНОГО РОЗВИТКУ Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ Україна запускають кампанію НУМО про важливість дошкільного розвитку. Кампанія допоможе батькам зрозуміти необхідність високоякісного дошкільного навчання, побудувати ефективну комунікацію з дитсадками та допомогти розвивати навички в дітей. «Розвиток якісної та доступної … Продовжити читання “КОНТЕНТ-ПЛАТФОРМА ЧАТБОТ”

Детальніше
27.Січ.2021

Рекомендації педагогічним працівникам «Організація освітнього процесу в умовах адаптивного карантину» 1. При організації освiтньої дiяльностi зважати на провiдний вид дiяльностi дiтей: ранній вік – предметно-маніпулятивна, дошкiльний вiк- ігрова, а також на те, що діяльнісний підхід є основою для досягнення цілей розвитку дітей різного віку. Пріоритетні завдання для розвитку дітей: • раннього віку — опанування предметно-маніпулятивною … Продовжити читання “Організація освітнього процесу в умовах адаптивного карантину”

Детальніше
18.Вер.2020
Детальніше
03.Вер.2020

Пільгові категорії дітей дошкільного віку : 1. Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю  ( відповідно до Статті 33, 35 Закону України «Про дошкільну освіту») 2. Діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (відповідно до Статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту») 3. Діти, … Продовжити читання “Пільгові категорії дітей дошкільного віку”

Детальніше