Методична сторінка

01.Лип.2022

У середу, 22 червня до нас знову завітали наші друзі з Управління дотримання прав людини Національної поліції України та Управління патрульної поліції в Житомирській області. Чарівні поліціянтки провели для дітей тренінг “Правила дорожного руху знай, про безпеку свою дбай”. Діти активно взаємодіяли під час виконання ігрових завдань, із задоволенням дослідили службовий автомобіль та отримали чудові … Продовжити читання “Правила дорожнього руху знай, про безпеку свою дбай”

Детальніше
03.Чер.2022

1 червня 2022 року в Житомирському дошкільному навчальному закладі №33 пройшло свято «Веселковий світ дитинства» присвячене Дню захисту дітей. Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав … Продовжити читання “День захисту дітей”

Детальніше
25.Тра.2022

Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. Цей жах триває і зараз. Декілька загиблих щороку – трагічна реальність. Гинуть дорослі, намагаючись здати небезпечну знахідку до пункту прийому металобрухту або при спробі розібрати пристрій з метою отримати вибухову речовину; гинуть діти, які з цікавості підкладають боєприпаси у багаття. Натрапити на небезпечну «іграшку» можна … Продовжити читання “Обережно! Вибухонебезпечні предмети та речовини!”

Детальніше
25.Тра.2022
Детальніше
25.Тра.2022

Житомирський дошкільний навчальний заклад №33 долучився до проєкту “Сади Перемоги” – всеукраїнської ініціативи, спрямованої на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні. Кампанія ініційована проєктом міжнародної технічної допомоги «Супровід урядових реформ в України» (SURGe) та реалізується спільно з Міністерством розвитку громад та територій … Продовжити читання “Проект “Сади перемоги””

Детальніше