Новини

07.Тра.2021

Писанки святкові, різнокольорові, Ми їх прикрашали, Вам подарували! Під час народознавчого калейдоскопу «Великодні писанки» діти ознайомилися з найбільшим християнським святом- Великоднем. Дізналися про звичаї, традиції нашого народу, аплікували, малювали, викладали писанки з лего цеглинок та паличок Кюїзенера, грали в ігри, а наостанок переглянули та обговорили сюжет великодньої історії «Загублена писанка» за мотивами казки І.Мацко.

Детальніше
29.Кві.2021

Звідкіля прийшли хвороби? Їх створили злі мікроби. Ці маленькі злодіяки,: хулігани, розбишаки, Що живуть усюди, де є повно бруду: у болоті і грязюці, у смітті та у пилюці. Під брудними нігтями. пазурами й кігтями… Той, хто руки не помиє, їх ковтне та захворіє. І тому, малята, слід вам пам’ятати: Будете вмиватися, митися, купатися. Повтікають злі … Продовжити читання “«Країна здоров’я: як вберегтися від мікробів-монстриків?»”

Детальніше
23.Кві.2021

Щоб усім щасливо жити, Бути в мирі й щасті дітям Треба нашу рідну Землю Від забруднень зберегти! Знає це кожна дитина Від матусі, бітька й діда Що Планету нашу рідну Необхідно зберегти! Що ж робити? Як спасати? Треба воду очищати, І сміття не розкидати, Ліс і річки берегти! Бути чуйними до горя, Милосердними людьми. І … Продовжити читання “День Землі ми святкували!”

Детальніше
23.Кві.2021

Фото дітей розміщується на сайті ЖДНЗ№33 з письмового дозволу батьків

Детальніше
23.Кві.2021

До Міжнародного Дня Землі 22 квiтня у Житомирському дошкільному навчальному закладі №33 пройшов тематичний День Землi. Нашi вихованцi разом із дорослими зробили свiй внесок у справу захисту навколишнього середовища: саджали квiти, кущi, доглядали за городом. В цей день лунали вiршi про красу природи, вихователі організували виставки творчих робiт в групах, разом з вихованцями створили плакати … Продовжити читання “ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ”

Детальніше