Оголошення

03.Вер.2020

Документи для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини в КУ: 1. Заява щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини; 2. Згода батьків (одного з батьків) або законних представників на обробку персональних даних; 3. Згоду батьків (одного з батьків) або законних представників на обробку персональних даних їх неповнолітньої дитини; 4. Паспорт одного з батьків; 5. Копія … Продовжити читання “Документи для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини”

Детальніше
02.Вер.2020
Детальніше
01.Вер.2020
Детальніше
01.Вер.2020

В закладі функціонують гуртки за інтересами: – у середній та старшій групах: танцювальний гурток «Перлинки» – 2 заняття на тиждень; – у старшій групі: гурток «Початкового технічного моделювання» – 2 заняття на тиждень; – у спеціальній групі для дітей з порушенням мовлення: гурток з художньо-естетичного розвитку «Умілі рученята» – 2 заняття на тиждень; – у … Продовжити читання “Гурткова робота”

Детальніше
01.Вер.2020

Вітаємо з Днем знань і бажаємо в цей день гарного настрою на весь навчальний рік, блискучих успіхів і легких завдань, цікавого дозвілля і цікавих пригод, бравих знань і особистих досягнень дошкільнятам, школярам і батькам! Адміністрація ЖДНЗ№33

Детальніше