Група раннього віку “Дзвіночок”

25.Тра.2022

На дворі останні дні весни, а в нашій групі на підвіконні, займається літо. Ми з малятами створили міні-городи, які дарують радість усім – від маленьких до великих. Городи на підвіконні в дитячому садку сприяють розвитку допитливості і спостережливості в дітей, вони допомагають краще пізнати життя рослин.

Детальніше
14.Січ.2022

Зима – дивовижна пора року! Важливе місце в режимі дня малят взимку займає прогулянка. Її дуже люблять малюки, адже взимку на прогулянці – роздолля для ігор і забав. Дітям цікаво на свіжому повітрі, коли вони зайняті. Рум’яні щічки, блискучі очі і відмінний настрій наших дітей – головний результат зимової прогулянки!

Детальніше
24.Лис.2021

Прогулянки на свіжому повітрі – одне з головних задоволень в житті малюка, важлива умова для здоров’я дітей. Перебування дітей на свіжому повітрі має велике значення для фізичного розвитку дошкільника. Прогулянка є першим і найбільш доступним засобом загартовування дитячого організму. Вона сприяє підвищенню його витривалості і стійкості до несприятливих впливів зовнішнього середовища , особливо до простудних … Продовжити читання “Весела прогулянка”

Детальніше
26.Тра.2021

Діти постійно спілкуються з навколишнім світом. Дорослі мають не тільки захистити малюка від нещасних випадків або злочинців, а й навчити їх бути обережними, здатними захистити себе. На прикладі казки “Вовк та семеро козенят” вихованці формують навики поводження з незнайомими людьми.

Детальніше
20.Тра.2021

А ми м’ячики візьмемо і угору піднімемо А ми м’ячиками грались і вони всі заховались Враз ми м’ячики знайшли по доріжці всі пішли.

Детальніше