Група “Капітошка”

01.Лют.2022

Як добре, що зима царює! Чистий сніжок, морозець піднімають настрій. Сніг – це найголовніше. Можна стільки різноманітних ігор вигадати! Зима – веселий і радісний час року для дітей, це час активних ігор і веселих розваг. Немає такої дитини, яка б не любила зимових забав, це купа неймовірно позитивних емоцій. Малята не можуть дочекатися прогулянки! Ці … Продовжити читання “Зимові прогулянки”

Детальніше
21.Січ.2022

Сніг іде. Білий сніг пухнастий У повітрі кружляє І на землю тихо Падає, лягає. І. Сурікова На занятті з образотворчої діяльності, діти молодшої групи, малювали гуашшю малюнок «Сніг іде». Зима – чудова пора року, яка приносить багато радості та приємних подарунків дітям. Малюкам подобається дивитися на падаючий сніг і на занятті намагаються відтворити у малюнку … Продовжити читання “Малювання «Сніг іде»”

Детальніше
18.Січ.2022

Упродовж четвертого року життя відбуваються зміни у фізичних можливостях дитини: поступово вона стає самостійнішою у самообслуговуванні, виконанні гігієнічних процедур; зростає свідоме ставлення до гігієнічних та гартувальних процедур, правильного харчування, дитина здатна усвідомлювати їх значення для свого здоров’я й розвитку організму. Освітні завдання проведення тижня Привчати дітей стежити за охайністю одягу під час занять із фізичної … Продовжити читання “Тиждень здоров’я «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати»”

Детальніше
28.Жов.2021

В ході проведення місячника «Зелений вогник», надано дітям елементарні розуміння та знання про правила дорожнього руху: транспорт їде по дорозі, пішоходи ідуть по тротуару (узбіччі); переходити вулицю можна по пішохідному переході на зелене світло світлофора або через підземний перехід, тримаючись за руку дорослого. Також було розглянуто, кольори світлофора. Правила дорожнього руху для дітей Наступні правила … Продовжити читання “Зелений вогник у Капітошок”

Детальніше
09.Чер.2021

Ось і закінчився тиждень «Безпеки життєдіяльності». Діти старшого дошкільного віку проявляли свою пізнавальну активність, допитливість, використовували свої знання та практичні уміння під час проведення: бесід, бесід-міркувань, розповідей, моделювання різноманітних ігрових небезпечних ситуацій, тренінгів, роздумів і інших форм роботи; з використанням різноманітного матеріалу, що спонукав дітей до активної діяльності. Дошкільники компетентні у правилах пожежної безпеки: знають … Продовжити читання “Тиждень безпеки дитини”

Детальніше