Група “Колобок”

25.Лют.2021

До 150 річчя від дня народження української письменниці в молодшій групі відбулося тематичне заняття. Вихователь Іванова М.А. ознайомила малюків з портретом поетеси, її життям і творчістю. Разом з дітками читалися вірші, розглядалися ілюстрації до творів Лесі Українки. Малята були залучені до нетрадиційної техніки аплікування нитками за твором “Ужи весняне сонце припікає”.Дітям було затишно і цікаво.

Детальніше
25.Лют.2021

«Срібна в неї кожушина, всім відома цибулина, Бо вона у стравах всюди, береже нас від застуди» У дітей мільйон запитань про те, як влаштований світ навколо. Тому краще не просто пояснити, а й показати. Молодші дошкільнята залучені були до пошуково-дослідницької діяльності. Діти власноруч висаджували цибулю в грунт, доглядали та спостерігали за її ростом. І в … Продовжити читання “Як малята город садили”

Детальніше
24.Лют.2021

Геть, хвороби! У цьому будиночку лікарі, Чекають людей, щоб їх лікувати. Мають бажання завжди вони, Готові усім допомагати. З великим задоволенням малюки приймають участь у сюжетно-рольовій грі «Лікарня». Це дає можливість формувати у дітей: – вміння приймати на себе певну роль і виконувати відповідні ігрові дії, використовуючи під час гри наявний матеріал; -чуйне, уважне відношення … Продовжити читання “Геть, хвороби!”

Детальніше
03.Лют.2021

Ой летить, летить сніжок!!! Тихо, тихо сніг іде, Білий сніг, лапатий: Ми у двір скоріш підем, Візьмемо лопати. Ми прокинем зранку Стежку біля ґанку.

Детальніше
20.Січ.2021

Прогулянки та ігри на свіжому повітрі зміцнюють здоров’я дітей. Таким чином, повноцінне спілкування з природою, насичене пізнавальним інтересом і приємними переживаннями, викликає у малюків загальний стан гармонії, душевної рівноваги. А це і є психічне здоров’я, що зміцнює організм загалом і є основою фізичного здоров’я дитини.

Детальніше