Група “Колобок”

11.Лют.2022
Детальніше
13.Січ.2022

Вдячність-це те почуття, яке кожен вчиться переживати з дитинства. Говорити “спасибі” просто, але неможливо змусити дітей відчувати себе вдячними. Проте можна сформувати у вихованців здатність цінувати добро та дякувати за нього. Саме з цією метою вихователі середньої групи продовжують збагачувати словник дітей новими формами мовленнєвого етикету в ситуаціях подяки та показують дітям, що існує багато … Продовжити читання “Всесвітній день “Дякую””

Детальніше
19.Гру.2021

Під час занять та розваг з дітьми середньої групи ми розповідали та переглядали відео про найбільші українські народні свята, про те як їх святкували раніше, для того, щоб збагатити духовний свят дітей. Адже святий Миколай вважався покровителем усіх бідних і знедолених, особливо він любив маленьких дітей. Ми з садочка написали до святого Миколая, щоб дідусь … Продовжити читання “Іде святий Миколай”

Детальніше
13.Гру.2021

З метою залучення дітей до участі в збереженні традицій та обрядів під час відзначення свята Андрія вихованці середньої групи “випікали” калиту. Діти ознайомилися з історією свята та давніми родинними звичаями.

Детальніше
07.Гру.2021

В рамках відзначення Всесвітнього Дня української хустки в середній групі проведено тематичний день з різними формами роботи. Головна мета якого познайомити дітей з національними традиціями: історією виникнення, призначенням, давніми обрядами та розвинути інтерес до української народної спадщини. Адже добрі звичаї, не повинні зникати! Хустина, як вітер, приємний, ласкавий, І тепла та ніжна, як руки у … Продовжити читання “«Я-не панна, я-господиня, У мене хусток повна скриня»”

Детальніше