Логопедична група “Пізнайко”

14.Січ.2022

Зима-чарівниця запросила дітей на прогулянку і подарувала багато білого, пухнастого снігу. Діти групи “Пізнайко” залюбки вигадували собі нові розваги. Дівчатка-господині майстрували зимову кухню і раділи новим стравам. Хлопці, маленькі винахідники, створювали снігові лабіринти для проходження в зимову казку. Вадим із Владом утеплювали кущики снігом від морозу. Зима дає багато можливостей для дітей, навіть намалювати ангела … Продовжити читання “Зима-чарівниця”

Детальніше
08.Гру.2021

Ось і прийшла зима. Хоча і снігу небагато, але маленькі дослідники групи “Пізнайко”дослідили його властивості: ліпиться, літає і холодний.

Детальніше
25.Лис.2021

На занятті діти ознайомилися із життям тварин, та їх підготовкою до зими. Утеплили хатинку для їжачка. На прогулянці діти із задоволенням збирали осінні для інших тваринок і насолоджувались останніми теплими днями.

Детальніше
25.Жов.2021

Заходи, які відбувалися протягом тижня в групі «Пізнайко» Допомогли дітям отримати знання, якою має бути поведінка під час пожежі, щоб уникнути нещасних випадків. При пожежі не можна чекати, бути повільним чи байдужим. Тому слід пам’ятати, що означає цифри 101 і негайно діяти. На заняттях діти вчилися користуватися телефоном при виклику служби 101, правильно користуватись електроприладами … Продовжити читання “Заходи, які відбувалися протягом тижня в групі «Пізнайко»”

Детальніше
28.Вер.2021

     В групі Пізнайко було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Під час якого діти закріпили із правилами поведінки на дорозі, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.     Діти із задоволенням розповідали власні історії з свого життя, грали дидактичні ігри, переглядали мультфільми “Уроки тітоньки сови” “Школа вуличного наук”.

Детальніше