Група “Сонечко”

14.Січ.2022

Діти групи «Сонечко» радісно зустрічали народні зимові свята. На свято Миколая прикрашали чобітки та писали листи Святому Миколаю, на Новий рік побували в космічній подорожі. Вчили колядки, щедрівки та малювали страви на святковому столі до свята Різдва.

Детальніше
28.Жов.2021

В нашому садочку проходить «Місячник пожежної безпеки». Діти групи «Сонечко» з цікавістю слухали розповідь про історію виникнення пожежної служби, розглядали ілюстрації про причини виникнення пожежі. Закріплювали знання про професію пожежників, одяг та знаряддя праці, який потрібен для їх роботи через дидактичні ігри. Передавали свої знання про причини виникнення пожежі через зображувальну діяльність. Знаходили вихід із … Продовжити читання “«Місячник пожежної безпеки» в групі «Сонечко»”

Детальніше
21.Жов.2021

Діти нашої групи ціле літо з бажанням доглядали за молодими яблуньками та працювали на городі. З цікавістю спостерігали за дозріванням плодів та овочів в різні періоди їх росту. І ось настала пора збору урожаю. Вони з задоволенням збирали соковиті яблука, квасолю, помідори та буряки. Діти побачили результат своєї праці.

Детальніше
26.Сер.2021

Наші діти наче квіти Ростуть, розквітають. Нашу неньку Україну Із святом вітають.        У групі «Сонечко» було сплановано тематичний день «У серці з Україною». В цікавій ігровій формі пройшло тематичне заняття-подорож «Україна – моя Батьківщина».        Діти читали вірші про Державну символіку та рідний край, виготовляли українські віночки до дня народження Батьківщини. Діти мандрували Україною, … Продовжити читання “День незалежності України”

Детальніше
27.Тра.2021

Ми скопали наш город Будем сіяти город, І квасолю й буряки, Щоб великими росли.

Детальніше