Група дітей з порушенням слуху “Соняшник”

22.Лют.2022

Перебування дітей на свіжому повітрі має велике значення для фізичного розвитку дошкільника. Прогулянка є першим і найбільш доступним засобом загартовування дитячого організму. Вона сприяє підвищенню його витривалості і стійкості до несприятливих впливів зовнішнього середовища, особливо до простудних захворювань. На прогулянці діти грають , багато рухаються Рухи підсилюють обмін речовин, кровообіг, газообмін, покращують апетит. Діти навчаються … Продовжити читання “Значення прогулянки в розвитку дошкільнят”

Детальніше
19.Січ.2022

Засновником Дня снігу виступила в 2011-му році Міжнародна федерація лижного спорту (FIS). На 2012-й рік уже було заплановано низку щорічних заходів, присвячених цій знаменній події. Офіційно Всесвітній день снігу був створений для популяризації зимових видів спорту в молодіжному середовищі, для підтримки і заохочення участі в подібних заходах всіх зацікавлених сторін в галузі. Мета проведення заходів … Продовжити читання “День снігу”

Детальніше
14.Січ.2022

Зима багата на українські народні свята. Розпочалася зимова казка, зі святкування дня Святого Миколая. на протязі двох тижнів, наші вихованці ознайомилися з народними звичаями та традиціями, святами і розвагами. Діти нашої групи з нетерпінням чекали Новорічного свята, готували вірші, пісні і таночки. А зі словами: Сію, сію, посіваю, з Новим роком Вас вітаю  На щастя, … Продовжити читання “Засівали малята, з Новим роком всіх вітали!”

Детальніше
07.Гру.2021

3 грудня у світі відзначали Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. У 1992 році, Організації Об’єднаних Націй (1983—1992), Генеральна Асамблея ООН своєю резолюцією №47/3 проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю. День заснували з метою просування прав людей з особливими потребами у всіх сферах суспільного життя, а також привернення уваги широкого загалу до їх … Продовжити читання ““День доброти!””

Детальніше
25.Лис.2021

Гра є потребою зростаючого організму. Вона в дошкільному віці впливає на розвиток усіх сторін особистості дитини. Сюжетно-рольова гра є формою активного, творчого відображення дитиною навколишнього життя людей. Широке використання її в процесі виховання дітей пов’язане з визначальним її значенням для формування найістотніших психічних утворень. Гра для дитини – це її робота. Підтримуючи сюжетно-рольову гру дітей, … Продовжити читання “Сюжетно – рольова гра: ПЕРУКАРНЯ «Маленькі красуні»”

Детальніше