Група дітей з порушенням слуху “Соняшник”

16.Гру.2020

В Житомирському дошкільному навчальному закладі №33 відзначали «День Доброти», приурочений до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями 3 грудня. В закладі функціонує єдина в місті група дітей із зниженим слухом. Працівниками та батьками вихованців садочка була підготовлена та проведена благодійна акція «Подаруй дитині часту свого серця». Малята радо зустріли Олену Ткаченко – представницю супермаркету дитячих … Продовжити читання “Дякуємо новим друзям!!!”

Детальніше
14.Гру.2020

Під час адаптивного карантину педагоги спеціалізованої групи активно звертають увагу на виховання у дітей здорового способу життя та проводять додаткові заняття щодо профілактики вірусних захворювань для дітей, надають пріоритет активностям на свіжому повітрі, створили максимальну дистанцію в групі та під час харчування, обмежили заняття, що потребують фізичного контакту або додаткового інвентаря. Під час заняття «Бережи … Продовжити читання “Бережи своє здоров’я. Мікроби”

Детальніше
14.Гру.2020

«День Доброти» відзначали в Житомирському дошкільному навчальному закладі №33, приурочений до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями 3 грудня. В закладі функціонує єдина в місті група дітей із зниженим слухом. Арміністрацією, працівниками та батьками вихованців садочка була підготовлена та проведена благодійна акція «Подаруй дитині часту свого серця». Хоча, зараз ми живемо в умовах карантину і … Продовжити читання ““Подаруй дитині частку свого серця””

Детальніше
05.Гру.2020
Детальніше
04.Гру.2020

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. В Житомирському дошкільному навчальному закладі №33 функціонує єдина в місті група для дітей із зниженим слухом. В цей день до малят завітали наші друзі та постійні меценати – Лемешик Сергій Борисович та Семенець Володимир Петрович, яким не байдужі: повноцінний розвиток дошкільнят, достатня наповненість групового середовища фізкультурним … Продовжити читання ““День Доброти!””

Детальніше